fbpx Skip to content

SzifonStore webáruházunk és boltunk új kolléganőt keres értékesítési munkakör betöltésére a Cziráki utcában található boltunkba.

szifonstore-e1417009436267

Olvasd el az álláslehetőség részleteit alább, és ha kedvet kaptál a feladathoz, akkor írj nekünk a cikk végén található linkre kattintva!

Az iKiegészítők / SzifonStore webáruházunkat 2010-ben indítottuk az informatikai tevékenységekkel foglalkozó LineVision Kft. zászlója alatt. Egy jól összeszedett, áttekinthető, letisztult online áruházzal szeretnénk az iPhone-nal, iPoddal, iPaddel, Mac gépekkel rendelkező lakosságot kiszolgálni. Budapesti üzletünkbe keressük új kolléganőnket értékesítési asszisztens munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

  • ügyfelek személyes kiszolgálása
  • webáruházból érkező rendelések kezelése, csomagok összekészítése
  • vásárlókkal és beszállítókkal történő kapcsolattartás
  • beérkező termékek feldolgozása, esztétikus elrendezése
  • számlázóprogram- és pénztár kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • kiváló értékesítési készség
  • alapfokú számítógépes ismeretek
  • segítőkészség és csapatszellem
  • ápolt, barátságos és vevőorientált fellépés
  • nyitottság új ismeretek iránt

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • értékesítésben szerzett tapasztalat
  • szakirányú képzettség
  • műszaki beállítottság
  • iPhone telefonok ismerete
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • nettó 140.000 Ft
  • 8 órás, határozatlan idejű, bejelentett jogviszony
  • munkaidő: H-P: 9-17 óráig
  • fiatalos csapat

Szükséges tapasztalat:
Nem igényel tapasztalatot

Munkavégzés Helye:
Budapest, XVI. kerület, Cziráki utca

Ha kedvet kaptál a feladathoz, küldd el fényképes önéletrajzodat és pár soros bemutatkozásodat ide kattintva.

Olvasd el a hozzászólásokat is

5 Comments

  1. Üdv!
    Mindenképpen leányzót kerestek? Csak mert egy haveromat biztosan érdekelné, és a “kolléganő” kivételével minden elvárásnak és előnynek megfelelne, ráadásul a közelben lakik…

  2. Csak nem repült az előző kolléganő? Ugyanis legutóbbi rendelésem óta megfogadtam, hogy soha többet nem vásárolok tőletek semmit, amiben a kolléganő keze vastagon (ha nem teljesen) benne van.
    Peace.

  3. Tzolesz jo melle van a haverodnak akkor talan van eselye 😀

  4. Sziasztok!

    Én beadtam a jelentkezésemet emailben. Mikor várható rá bármiféle reakció?
    Köszönöm

  5. Jó estét!
    Az iránt érdeklődnék, hogy kiválasztották e már a megfelelő hölgyet? Vagy van még remény, hogy a menyasszonyom a Szifon csapatában dolgozhat? 😉 🙂
    Köszönettel: H. Fedor

Add a Comment